Web stránky

Vytvárame webové stránky spoločností, rozsiahle katalógy, internetové obchody s registráciou návštevníkov. Pracujeme s databázou webových šablón z ktorých si vyberie aj najnáročnejší zákazník. Všetky stránky riešime tz. redakčným systémom, vďaka ktorému dokážeme rýchlo aktualizovať všetky informácie. Ponúkame možnosť našej editácie, alebo zaškolíme Vašich pracovníkov pre prácu so systémom.

V oblasti web stránok ponúkame tieto služby:

  • Web hosting
  • Webmail
  • Web design
  • Redakčný systém
  • Profesionálne e-shopy
  • SEO optimalizácia pre vyhľadávače

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Web hosting

Postaráme sa o Vašu webovú stránku za ľudové ceny. S našimi službami dostávate web hosting, ktorý poskytne dostatok priestoru pre všetky Vaše potreby na internete.

čítať viac >>

Webmail s Vami “na cestách”

S našou web stránkou dostávate štandartne E-mailové adresy, ktoré si jednoducho nastavíte vo Vašom počítači v programe Microsoft Outlook. Samozrejmosťou je možnosť správy schránky “mimo kancelárie”.

čítať viac >>

Web design a re-design web stránok

Dobrý web design je dnes nutnosťou každej profesionálnej web stránky. Zaujímave vizuálne spracovanie webovej stránky je však iba zlomok toho, čo má stránka obsahovať.

čítať viac >>

Editácia stránky – redakčný systém

Stránku môžete spravovať rýchlo a jednoducho vďaka systému WordPress, s ktorým Vás radi naučíme pracovať, alebo sa o Vašu stránku budeme starať paušálne my.

čítať viac >>

Profesionálne e-shopy – podnikajte online!

Podnikanie na internete umožňuje ušetriť našim klientom financie za nájom kancelárií, obchodov a položiek na sklade- stačí Vám jeden počitač a prístup na internet.

čítať viac >>

SEO optimalizácia pre vyhľadávače

Až 90% zákazníkov dnes vyhľadáva služby on-line. Cieľom SEO (search engine optimization) je optimalizovať web stránku tak, aby dosahovala popredné pozície vo výsledkoch vyhľadávania na určité kľúčové slová v domácich aj svetových vyhľadávačoch.

čítať viac >>

Naše služby – Our services

Web stránky – Web solutions

Sme žilinská reklamná agentúra. Reklamná agentúra, reklama, tlač, žilina