Naše služby

Grafický design

Návrhy loga, branding, web design a re-design web stránok, grafické spracovanie tlačových produktov.

čítať viac >>

Tlač

Vizitky, hlavičkové papiere, foldre papierové a plastové, obálky s logom, výrobné správy, vyhlásenia, návody, zákaznícke karty, letáky, brožúry, prospekty, katalógy, plagáty, samolepky papierové, vyrezávané, živicové…

čítať viac >>

Reklamné predmety

Klasické darčekové predmety. Technológie označenia reklamných materiálov firemnou grafikou: sieťotlač, rotačná sieťotlač, tampoprint, sublimačná termotlač, gravír, nášivky, nažehlovačky atď.

čítať viac >>

Reklama do exteriéru

Vonkajšia reklama každého druhu – od výlepov okien, výkladov, svetelných pútačov, banerov, billboardov až po polepy áut.

čítať viac >>

Reklama do interiéru

Reklama do interiéru – 3D nápisy, plastové a kovové stojany na mieru, plastové police, stolíky a stojany z plastu rezaného aj ohýbaného, lankové systémy, podmincovníky atď.

čítať viac >>

Špeciálne produkty

Radi sa zaoberáme reklamou, ktorú musíme navrhnúť nielen vizuálne, ale dopracovať detailne technológiu výroby, ktorá nie je občas vôbec jednoduchá. Tak vznikajú rôzne produkty z výsekových foriem ako napríklad kartónové krabice, alebo plastové vzorkovníky, či  foldre a katalógy s efektným parciálnym lakom.

čítať viac >>

Naše služby – Our services

Web stránky – Web solutions

Sme žilinská reklamná agentúra. Reklamná agentúra, reklama, tlač, žilina